Įvyko respublikinės šaudymo varžybos V.Putvinskio-Pūtvio metinėms paminėti

Paskelbta: 2015 October 14

Autorius: Kornelija Dapkutė ( LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės jaunoji šaulė )

2015-09-16-saudymo-varzybos-putvinskio-garbei-(be-btn)

2015 m. spalio 10 dieną LDK Kęstučio MPB Jūravos elektrinių taikmenų šaudykloje Tauragės apskrityje, vyko kasmetinės šaulių ir jaunųjų šaulių šaudymo varžybos skirtos Vlado Putvinskio- Pūtvio 142-osioms gimimo metinėms paminėti. Šauliai susirinko beveik iš visos Lietuvos, kad įrodytų kuris yra taikliausias šaudyme. Ankstyvą šeštadienio rytą renkantis šauliams, šaudykloje skambėjo muzika, buvo vaišinama karšta arbata. Vėliau prasidėjo šaudymo varžybos. Jaunųjų šaulių tarpe geriausiai pasirodė LDK Kęstučio šaulių 7-oji rinktinė, o vyresniųjų šaulių tarpe – Žemaitijos šaulių 8-oji rinktinė. Taikliausiu Lietuvos jaunuoju šauliu šaudant pneumatiniu šautuvu tapo LDK Kęstučio šaulių 7-os rinktinės jaunasis šaulys, tauragiškis Audrius Ozgirdas. Nugalėtoju šaudant pistoletu Glock -17 tapo jurbarkiškis Zigmas Dangėlas atstovaujantis LDK Kęstučio šaulių 7-ąją rinktinę. Komandinėje įskaitoje mūsų rinktinė iškovojo antrąją vietą nusileidę šauliams iš Telšių. Šaudymo metu taip pat vyko pramoginės individualios užduotys: grybavimas Karšuvos girioje bei granatų mėtymas. LDK Kęstučio šaulių 7-oji rinktinė dėkoja LDK Kęstučio MPB už pagalbą organizuojant ir pravedant LŠS šaudymo varžybas skirtas V. Putvinskio-Pūtvio 142-osioms gimimo metinėms atminti.

Susiję straipsniai: Spalio 10d. vyks šaudymo varžybos V.Putvinskio-Pūtvio metinėms paminėti