2017 03 10 – renginys Šilalėje “Už laisvą Lietuvą”

Paskelbta: 2017 March 10

Kovo 10 d. Šilalėje buvo organizuojamas renginys „Už laisvą Lietuvą“, kuriame dalyvavome ir mes, LDK Kęstučio 7-os rinktinės Vyties kryžiaus kavalieriaus A. Strauko šaulių 7-os kuopos jaunieji šauliai. Renginio pradžioje iškilmingai žygiavome kovo 11-osios gatve, po to vyko iškilmingas renginio atidarymas: iškilminga rikiuotė, tautiškos giesmės giedojimas, salvės už laisvą Lietuvą. Po to vyko bėgimo, šaudymo varžybos, viktorina apie pilietinį ugdymą. Mūsų gimnazijos jaunieji šauliai dalyvavo visose veiklose. Smagu, kad renginio metu iškovojome prizinių vietų visose srityse. 7,4 km bėgime antrąją vietą asmeninėje įskaitoje iškovojo jaunoji šaulė Ernesta Košytė, viktorinoje apie pilietiškumą atiteko 3-oji vieta, o komandinio šaudymo rungtyje mūsų komandai atiteko pirmoji vieta. Už komandinio šaudymo rungtį buvome apdovanoti specialiai įsteigtu KASP Žemaičių apygardos 3-osios rinktinės prizu.
LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės
Vyties kryžiaus kavalieriaus A. 7-osios rinktinės
jaunoji šaulė Greta Girčytė