2017 06 25 – Jaunųjų šaulių kelionė į LJD 2017

Paskelbta: 2017 June 27

Būti Lietuvos patriotu ir tuo pačiu būti doru kataliku skamba kaip nelengvas iššūkis. LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės jaunieji šauliai priėmė šį iššūkį ir išvyko į kas du metus vykstantį renginį Lietuvos jaunimo dienos renginyje dalyvavo daugiau nei 5000 jaunų žmonių, o tarp jų dalyvavo ir 30 jaunųjų šaulių iš Tauragės krašto.
Lietuvos jaunimo dienos turėjo šūkį „Tiesa padarys jus laisvus“. Labai panašu į mūsų ideologo Vl.Putvinskio – Pūtvio vieną iš priesakų „Būk tiesus ir teisingas“. Renginys prasidėjo įspūdingu koncertu. Jaunimas po atidarymo išsiskirstė po įvairius teminius užsiėmimus, kurių buvo apsčiai. Vieni rinkosi koncertą „Laisvės link“, kiti kaip tikri šauliai vyko pasiklausyti mūsų brolių ukrainiečių liudijimų apie vykstantį karą Ukrainoje. Diena pasibaigė gailestingumo vakaru, kuriame abejingų neliko.
Paskutinė diena buvo itin šventišk. Jaunimas rinkosi prie Baltojo tilto, kur vyko jaunimo fiesta.
Mūsų kelionę ir renginį vainikavo arkivyskupo Teofilio Matulionio beatifikacija, kurios metu jis buvo paskelbtas šventasis. Tokia iškilmė vyko pirmą kartą Lietuvos istorijoje, o mes šios istorijos liudininkai.