2017 09 15 – 7 – tos rinktinės šauliai – jėgos struktūros žaidynių paplūdimio tinklinio turnyro nugalėtojai

Paskelbta: 2017 September 19

Rugsėjo 15 diena 7 rinktinės šauliai Karolina Petkutė, Jurgita Petkutė, Mantas Vištartas ir Vilius Grikšas dalyvavo Lietuvos jėgos struktūros paplūdimio tinklinio čempionate.
Moterų grupėje dalyvavo 5 komandos, kurios rato sistema sužaidė 4 susitikimu iš kurių vieną pralaimėjo ir pateko į finalinį etapą, kuriame įveikusios abi varžoves tapo žaidynių nugalėtojomis.
Į vyrų varžybas susirinko 9 komandos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. Mūsų vaikinai grupėje nepatyrę pralaimėjimų kartėlio pateko į finalinį etapą, o vėliau įveikę ir atkrintamąsias varžybas iškovojo teisę žaisti dėl pirmosios vietos kur laukė Lietuvos kariuomenės komanda. Po įtemtos trijų setų kovos mūsų šauliai tapo 2017 metų jėgos struktūros žaidynių nugalėtojais.