2017 09 29 – #BEACTIVE 2017, Eržvilkas

Paskelbta: 2017 October 1

„MŪSŲ STIPRYBĖ- BENDRYSTĖJE“

Š.m. rugsėjo 29 dieną, penktadienį, Jurbarko rajono Eržvilko mst. gimnazijoje vyko LDK Kęstučio 7 – osios rinktinės jaunųjų šaulių sąskrydis skirtas „Patrioto dienai“ paminėti.
Šauliai ir svečiai atvažiavę, užsiregistravę ( mūsų čia susirinko virš 130 žmonių su vadovais ) ir įsikūrę, stojo į iškilmingą rikiuotę. Rikiuotėje sugiedojome Lietuvos Respublikos himną, išklausėme instruktažą, taip pat išgirdome iš gimnazijos direktorės Birutės Genienės įdomią istoriją apie Eržvilko gimnazijoje sovietinės okupacijos metais veikusia pogrindinę rezistentų grupę kurį platino draudžiama spaudą.
Po rikiuotės, jaunieji šauliai turėjo galimybę sudalyvauti tinklinio, futbolo, krepšinio bei šaudymo varžybose.
Tinklinio varžybose geriausiai sekėsi jungtinei Tauragės – Jurbarko komandai „Vyturiukai“, futbolo varžybose geriausiai pasirodė Tauragės komanda, krepšinio rungtyje geriausius rezultatus parodė vaikinai iš Skaudvilės, na o šaudyme pirmas vietas skynė D.Gurklys bei D.Selezniovas.
LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės jaunieji šauliai supranta ir remia Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ akcija „#BEACTIVE“ bei yra įsitraukė į šį projektą. Tad jaunimui buvo labai malonu varžytis dėl šaunių #BEACTIVE prizų.
Atsigavę po linksmų varžybų, šauliukai išėjo į paslaptingą naktinį žygį. Grįžę iš žygio, visą naktį galėjo bendrauti su bendraamžiais, susirasti naujų draugų prie šilto ir jaukaus laužo.
Tiesa, sugalvoję pailsėti jaunieji šauliai miegojo po atviru dangumi – prie laužo. Paklausus jaunosios šaulės Emilijos Račkauskaitės nuomonės apie šį sąskrydį, ji pasakė, jog būtent šiame sąskrydyje dalyvauja jau trečius metus iš eilės, kiekvienais metais ji lieka nustebinta linksmų veiklų bei draugiškų, bendraujančių šaulių, o paklausus, kuri veikla jai labiausiai patinka, ji atsakė, jog mėgstamiausia sąskrydžio veikla – naktinis žygis.
Nuoširdus AČIŪ Eržvilko gimnazijos mokytojai Jolitai Mockaitienei už puikų renginį. 😊

LKD Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės jaunosios šaulės Klaudija Dambinskaitė ir Vita Žvynakytė.