2017 10 13 – KETVIRTASIS SOLIDARUMO BĖGIMAS TAURAGĖS MARTYNO MAŽVYDO PROGIMNAZIJOJE

Paskelbta: 2017 October 13

Š. m. spalio 13d., penktadienį, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko 4-asis solidarumo bėgimas, kurio metu buvo renkama parama visuomeninės organizacijos “Gelbėkit vaikus” programos pritaikymui Lietuvoje, narių mokymams bei medicinos punkto Zambijoje įkūrimui.
Šis bėgimas – jau tradicija tapusi organizacijos “Gelbėkit vaikus” iniciatyva, kurioje dalyvauja moksleiviai ir kiti geros širdies žmonės. Bėgimu siekiama skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus moksleivių.

Šiemet bėgime, kuris vyko progimnazijoje, dalyvavo virš 200 moksleivių. Geranoriškai nusiteikusių dalyvių neišbaidė net rudeniškas lietus. Bėgimą pradėjo ir jo startą paskelbė progimnazijos kūno kultūros mokytojai Rasa Savickienė ir Jonas Sabutis.

Moksleiviai nesunkiai įveikė 500 m. atstumą aplink mokyklą. Labai džiugu, kad šiemet prie šios iniciatyvos prisijungė ir LDK Kęstučio 7- oji šaulių rinktinė. Šauliai dalyvius ir svečius vaišino arbata, patys dalyvavo bėgime.

Savivaldybės direktoriaus padėjėjas Vytautas Navickas renginio dalyvius pastiprino sausainiais,
LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės jaunųjų šaulių vadas Laurynas Kryžauskas pristatė šaulių veiklą, maloniai atsakė į visus rūpimus klausimus, kvietė prisijungti prie Lietuvos Šaulių organizacijos. Norintiems leido išbandyti savo taiklumą šaudyme iš pneumatinio šautuvėlio bei palavinti atmintį “Šauliškame atminties žaidime”. Drąsuoliai buvo paskatinti simboliniais šaulių lipdukais ir kitomis maloniomis smulkmenomis.

Labai džiugu, kad Tauragės šaulių veikla plečiasi, jų gretos nuolat pasipildo naujais pilietiškais žmonėmis.

LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės jaunoji šaulė Vita Žvynakytė