2017 11 13 – XII Tauragės bėgimas Lietuvos karių dienai paminėti

Paskelbta: 2017 November 15

„XII Tauragės bėgimas Lietuvos karių dienai paminėti“ pirmi įspūdžiai iš renginio

Jau dvyliktus metus Lietuvos karių diena Tauragėje minima masiniu bėgimu, kuris pritraukia bėgti ne tik Tauragės, bet ir kitų miestų bėgikus.

Šiemet dalyvių skaičius buvo rekordinis. Bėgime dalyvavo daugiau nei 900 dalyvių. Bėgikai turėjo galimybę pasirinkti bėgimo trasos ilgį – 600m, 1,8km., 6km. ir 12km.

Kasmet Tauragės šauliai ne tik noriai bėga, bet ir prisideda prie sklandaus renginio organizavimo. Šiais metais bėgo apie 15 jaunųjų šaulių, o savanorių buvo net 40.

Bėgime geriausiai šaulių tarpe pasirodė buvęs jaunasis šaulys, dabar Lietuvos Karo Akademijos studentas Andrius Jonelis, jis 12km. distancijos trasoje užėmė 2-ąją vietą. Taip pat labai gerai pasirodė ir jaunoji šaulė Rūta Burkinovaitė, ji užėmė 3-ąją vietą 6km. distancijos trasoje.

Daugiausia šaulių ir jaunųjų šaulių bėgo 1,8km. trasoje, jų rezultatai taip pat džiugina. Džiugu, kad kiekvienais metais prie šventės prisideda vis daugiau Tauragės šaulių, kurie nepabūgdami drėgno ir šalto oro ne tik bėga, bet ir noriai padeda organizuoti vis augantį kasmetinį renginį.

LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės šaulė Miglė Aleksandravičiutė