2018 01 06 – „RYTOJŲ KURIAME ŠIANDIEN“

Paskelbta: 2018 January 8

LŠS Kęstučio šaulių 7-ajai rinktinei 2018 metai prasidėjo Tauragės savivaldybės įsteigta nominacija už 2017m. „METŲ PILIETIŠKIAUSIA ORGANIZACIJA“. Tai įvertinimas už jaunų žmonių ugdymą, siekiant jų kaip atsakingų piliečių socialinio ir dvasinio potencialo raiškos.

Sausio 5d. Tauragės kultūros namuose buvo paskelbti vienuolikos nominacijų nugalėtojai. Iš kurių dvi atiteko LDK Kęstučio šaulių 7-ajai rinktinei. Tai „Metų pilietiškiausia organizacija” ir “Metų savanorio” titulai.

Iš tiesų praeiti metai buvo turtingi įvykiais ir renginių gausa. Nuo sausio 13-osios didvyrių paminėjimo Pilies aikštėje iki gruodį vykusios akcijos „Betliejaus ugnis“.

LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės šauliai ir jaunieji šauliai garsino ir gražino darbais savo kraštą ir Tėvynę.

Šiuo metu Tauragės rajone yra aštuoni jaunųjų šaulių būreliai, iš kurių net penki veikia pačiame mieste. Beveik 200 moksleivių-jaunųjų šaulių dalyvauja pilietinėje patriotinėje veikloje per šaulių būrelius.

Mokytojui, šaulių būrelio vadovui svajonė ir svarbiausias įvertinimas yra tada, kai jo kuruojamas mokinys tampa nominantu. Tauragės Versmės gimnazijos mokytojas Alvydas Skurdelis tą patyrė.

Versmės gimnazijos abiturientė Kornelija Dapkutė buvo nominuota titulu „METŲ SAVANORIS“. „Tik būdama savanore, aš jaučiuosi naudinga visuomenei“ – sako Kornelija, jau penkerius metus esanti šaulių organizacijoje.

LDK Kęstučio šaulių 7-oji rinktinė didžiuojasi tokiais šauliais, mokytojais ir mokiniais.

LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės informacija.