2019 02 16 – “Auksinės gilės” apdovanojimai Šilalėje

Paskelbta: 2019 February 18

Valstybės atkūrimo dienos išvakarėse Šilalės kultūros centre jau dvyliktą kartą Šilalės kraštui nusipelniusiems žmonėms buvo suteiktos „Auksinės gilės“. Šiais metais jų buvo įteiktos dvi. Labai džiugu, kad S.Girėno kuopos vado teikimu Šilalės rajono savivaldybei, viena šių gilių buvo skirta ilgamečiui S.Girėno 703-čios kuopos šauliui Eugenijui Ivanauskui.
Eugenijus aktyvus šaulys, labai mylintis savo kraštą. Jis ne tik aktyviai prisideda prie Šilalės krašto puoselėjimo, bet yra ir aktyvus sportininkas. Jo treniruojami sportininkai yra pasiekę gerų rezultatų. Pats E.Ivanauskas Europos veteranų čempionate yra iškovojęs du sidabro medalius šuolio į aukštį rungtyje. Jo pasiektus rezultatus sporte dar papildo virš 200 medalių.
Didžiuojamės, kad kuopoje turime Eugenijų ir linkime sveikatos bei ilgų gyvenimo metų garsinant mūsų kraštą.

Valstybės atkūrimo dieną Šilalės S.Girėno 703-čios kuopos šauliai ir jaunieji šauliai dalyvavo Šilalės rajono renginiuose Laukuvoje, Kvėdarnoje, Pajūryje, Šilalės mieste.
Šilalėje Valstybės atkūrimo dieną šauliai ir jaunieji šauliukai prieš mišias Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje padėjo gėles prie paminklo kovotojams už Lietuvos laisvę.
Po mišių buvo įteikti apdovanojimai pasižymėjusiems šauliams.

Kuopos intendantė Dalia Jakštienė